Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hekuran Krasniqi - Hajde

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Lej ti arsyet
Hajde mos prit me shum
Te dua shum rri pa gjum
Nuk te gjej askund (2x)

Pse ti behesh qe sme njeh
e e qe sme sheh,kur mendjen tek un e ke
Kthehu ne kujtime gjeje kohen kur per mua
Nuk fleje
Kohen e lumtur ne mes meje tejee

Hajde mos prit me shum
Te dua shum rri pa gjum
Nuk te gjej askund (2x)

Genci:
(Vjen perreth meje nuk vin perreth teje
me ne fund ndjeje Gramofon)

Hajde mos prit me shum
Te dua shum rri pa gjum
Nuk te gjej askund (4x)

HAJDE
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)