Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agron Ahmeti - Mos Trazo Plagen E Vjeter

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Qenke zjarr dhe helm i zi
Si m'premtove N'Dashuri
Deshte zemren me ma marr
Që m'largohesh Krejt pa Fjal

Qenke zjarr dhe helm i zi
Si m'premtove N'Dashuri
Ooo..Deshte zemren me ma marr
Qe m'largohesh Krejt pa Fjal

Ref..

Mos trazo plagen e vjeter lem rahat tash du 1 tjeter,
Mos trazo zjarrin ne zemer shko tash Dashuro 1 tjeter
Mos trazo plagen e vjeter lem rahat tash du 1 tjeter,
Mos trazo zjarrin ne zemer shko tash Dashuro 1 tjeter

Deshte me ba Avantur,
Por Nër Mjet Formove Mur,
Zemra dashuroj nje tjeter,
harrove dashnin e vjeter,

Deshte me ba Avantur
Por Nër Mjet Formove Mur
Zemra dashuroj nje tjeter
harrove dashnin e vjeter

Ref...
Mos trazo plagen e vjeter lem rahat tash du 1 tjeter,
Mos trazo zjarrin ne zemer shko tash Dashuro 1 tjeter
Mos trazo plagen e vjeter lem rahat tash du 1 tjeter,
Mos trazo zjarrin ne zemer shko tash Dashuro 1 tjeter.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)