Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Afrim Muciqi - Boll Rrenat Kan Fol

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Vendin e ke o shpirt ti ktu
e sduhet kur ti tjerete me i ndegju
mundohen o zemer me na nda
tan bota o munafik jan be

ref: Boll rena te kan fol
e boll te kan mashtru
boll o shpirti jem tjeret ma i ke ngu

Te lutem mos i beso askujt
e Zotit i lutem per me te rujt
rahatin na prishi syni i kec
i ndajten dy zemra vec e vec

ref: Boll rena te kan fol
e boll te kan mashtru
boll o shpirti jem tjeret ma i ke ngu
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)