Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhavit Dedej - S'jam Harom

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
NONA BABA ME KANE THONE
TE MARTOHEM ATO DUN
KE ME MBET GJITHEMONE BEQAR
LENI GOCAT MORE CUN
KE ME MBET GJITHEMONE BEQAR
LENI GOCAT MORE CUN


REF (2 HER)
JOM BEQAR,NUK JAM HAROM
JAM I MIR NUK JAM SHEJTON
JA KOM PIRE LENGUN DASHNISE
JAM JARONI I BEQARISE

NDAJ S’PO DU ME LUJT NGA VENI
DHE KOM GJET TAMOM KARAR
KUR TA SHKRUJ ZOTI PER MU
S KAM ME NEJT AS UN BEQAR


REF (2 HER)
JOM BEQAR, NUK JAM HAROM
JAM I MIR NUK JAM SHEJTON
JA KOM PIRE LENGUN DASHNISE
JAM JARONI I BEQARISE

REF (2 HER)
JOM BEQAR,NUK JAM HAROM
JAM I MIR NUK JAM SHEJTON
JA KOM PIRE LENGUN DASHNISE
JAM JARONI I BEQARISE
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)