Më mbaj mend (për 1 muaj)

Denada - Yjet Zbriten

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Erdha sot ti a me ndjen
kudo ku je ti
kush te prek ty n ekte nat
shpirt te thot tani.
u be koh te mos te shoh
driten kur me zgjon.
kujt ja fal frymen tiii.
ersiren sa larg te kerkon.
ref:
yyyyjet zbriten
eja,eja pse nuk vjen
yjet zbriten
eja eja pse nuk vjen.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)