Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Anila Mimani - Gjumin Ma Ke Prish

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Zemer pse nuk vjen koka po me dhemb
thua se me do sdi a te te besoj
pastaj me genjen ne veti me len (2x)

Ti je ai qe gjumin ma ke prish
Shpirtin tim ma ke roberuar
zmeren ma bere djal cop e grim tani
me je larguar (2x)

S'di cfar po me ndodh pritja po me lodh
thua se me do sdi a te t besoj
dua te harroj me nuk do te kujtoj (2x)

Ti je ai qe gjumin ma ke prish
Shpirtin tim ma ke roberuar
zmeren ma bere djal cop e grim tani
me je larguar (4x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)