Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurela Gaçe - Fusha E Korabit

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Moj fusha e korabit
Oh mjera un-o
Seç na erdhe hakut
Oh mjera un-o

Shkove dhe u harrove
Oh mjera un-o
Nji letër s’ma çove
Oh mjera un-o

Nji letër nji kartë
oh mjera un-o
Ta rujti dada n’arkë
Oh mjera un-o

Merr paret me fajde
Oh mjera un-o
Merr rrugën e hajde
Oh mjera un-o
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)