Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurela Gaçe - Me Jeten Dashuruar

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Mbi asfalt,
kerkoj hapat e mia....
Minutat jane te gjata
ne vetmi...
Jam e re pa faj, me jeten dashuruar
Dhe dua te jetoj ashtu si me pelqen,
te paster e dua , e dua, e dua
ashtu si vjen me pelqen....

Jetoj me pasion,
Njerezit me gjykojne,
me thone vajze ti jeton jashte kesaj kohe....
Une i fal te gjithe,
zemren e kam plot,
dua miq ti kem te gjithe njerezit e botes....

Cdo njeri vjen ne jete,
Permes loteve e dhimmbjeS
Ndaj sdua te qaj, Dua te qesh,
se cdo dite qe iken me prapa skthehet...

Heyy Heyyy
Gjithe boten dashuroj!!!!
O njerez castet ikin, une nuk kam faj,
Nje jete te vetme kam ndaj dua ta jetoj,
cdo gje ju fal vec,
Buzeqeshjen per vete do ta mbaj!!!
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)