Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Llalloshi - Katile

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
moj katileee qka mke baaa shpirt e zemer mi ke vra
moj katile qka mke baaa shpirt e zemer mi ke vra

1000her tkisha liiiind
1000her do tmkishe mbyt
un po vdeees e ti jetooo
kujt per mu mos i treego
un po vdeees e ti jetooo
kujt per mu mos i treego

moj katileee qka mke baaa shpirt e zemer mi ke vra
moj katile qka mke baaa shpirt e zemer mi ke vra

ti ske faj faj kam unnne
qe tbesovaaa ty kaq shum
te kam preeek por me syyyy
e ti mvrave me tradhti

moj katileee qka mke baaa shpirt e zemer mi ke vra
moj katile qka mke baaa shpirt e zemer mi ke vra
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)