Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eli Fara - Qeraxhiu I Grebenjes

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
QERAXHI E O I GREBENESE DHE MORE
O QERAXHI E PASKE QENE
AMAN I PA BESE DHE MORE AH QE-QERAXHI
EE QERAXHI TE O TE KAM VELLA E DHE MORE
AH QERAXHI EE KE SILMA BURRIN E PO PA PARA E DHE MORE
AH QE-QERAXHI

E PO NE QOFSHIN O O BURRA TANE DHE MORE AH QERAXHI
EE SIHARRIQE DO TE JAP GJERDANE DHE MORE AH QE-QERAXHI
EE NE QOFSIN O O BURRAT E BOTES DHE MORE AH QERAXHI
EE PO MUR NE MUR DO DO TI BIJE KOKES DHE MORE AH QERAXHI EE

QERAXHI TE O TE PLASTE KALI DHE MORE
O QERAXHI EE ENDAVE NUSEN O NUSEN NGA DJALI DHE MORE
AH QE-QERAXHI EE SHKOJNE BURRAT SHKOJNE EDHE NA LENE DHE MORE
AH QERAXHI EE SHKOJNE EDHE MARRIN DHEN E MORE AH QERAXHI
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)