Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eranda Libohova - Lemza

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
kur ra zilja mzuri frika
profesori hyri n'msim
per qudi se s'me ra pika
kur ai thirri emrin tim
une as nje fjal se kisha msuar
se mbreme takim isha me te
por nisi lemza e bekuar
n'drras te zeze shihja dy sy
ohoho oho mos me mundo
oho te lutem mos
ohoohoo
lalalalalalalalalalalalalalalalalalalaalala

qme kujton kaq shpesh more djalo
o lem moj lemze me lere te qet
turpi i madh kur sdin nje fjale
edhe lemzen kisha nrend
lem moj lemze se mbarova
qdo mesim do ta mesoj
po t'jap fjalen po mbarova
ne takim me shpesh do te shkoj, ne takim me shpesh do te shkoj , ne takim me shpesh do te shkoj

ohoho oho mos me mundo
oho te lutem mos
ohoohoo
lalalalalalalalalalalalalalalalalalalaalala
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)