Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fitnete Rexha - Kno Moj Qyqe Se Po Vjen Behari

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kno moj qyqe
Se po vjen behari
Ç’i ra zjarri
Ç'u dogj stani

Un po qaj
Për bojesmeren
Gjumi lalën goce
Nuk e merr-e

Po qaj nat
E po qaj ditë
Qaj syzezën lala
Që m’ka ikë

E knon kumria lal
Sabah n’sabah x2

E na erdh vakti shpirto
Për me u nda x2

Ref...
Jarananane e duj'e lalën-e
Jarananane e të don lala-e

E knon kumria lal
Dit'o për dit x2

E gjithnji goca lal
Po vjen tu rrit x2

Ref...
Jarananane e duje lalën-e
Jarananane e të don lala-e
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)