Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hermes - Ndjej

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
dikur femije
une mbi pellg pashe veten
dhe plot habi
qeshem qe te dy ne...

dhe ikem larg
e mbetem vetem ne harim
ne nje stacion
ne udhekryqet pa mbarim

dhe rendem...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)