Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irini Qirjako - Gushebardha

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Moj Gushebardha si bora
xhan-xhan vetulla holla x2
Rruges shkonje rruges shkonja
xhan-xhan vetulla holla x2

Moj Gushebardha si bora
xhan-xhan vetulla holla x2
Si nuk the nje her u lodha
xhan-xhan vetulla holla x2

Te isha si blete doja
xhan-xhan vetulla holla x2
Mbi baluke te qendroja
xhan-xhan vetulla holla x2

Moj Gushebardha si bora
xhan-xhan vetulla holla x2
Si nuk the nje her u lodha
xhan-xhan vetulla holla x2
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)