Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Leonora Jakupi - Nje Kompliment

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
veq ty ti fala net e gjata sa shum puthje perqafime veq ty nje ne ket bot te pata e tash mere kete jeten time ishe frymzimi veq i imi djal me trimi trim me fle tash kur ste kam ora ndal tash edhe deti u be mal tash jet nuk ka pa ty o dashuri reff.2

veq syt e tu me benin drit ndrsa fjalat me jepnin ngrohtsi veq me ty naten beja dit me ty ndaja un qdo fshehtsi ishe frymzimi veq i imi djal me trimi trim me fle tash kur ste kam ora ndal tash edhe deti u be mal tash jet nuk ka pa ty o dashuri reff.2

tash kur ste kam ora ndal tash edhe deti u be mal tash jet nuk ka pa ty o dashuri reff.3
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)