Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Poloska - Jeta E Rende

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nuk po di se kush jam
e cka po ndodh me mu
kjo jeta shum e rende
tani po du me vajtu

se dashuria m'humbi m'shkoi
e tash une rri e vajtoj
e cdo vit qe po me shkon
zemren time thell ma lendon

Nuk po di se kush jam
e cka po ndodh me mu
kjo jeta shum e rende
tani po du me vajtu

se dashuria m'humbi m'shkoi
e tash une rri e vajtoj
e cdo vit qe po me shkon
zemren time thell ma lendon
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)