Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mirsa - Muzike

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Magjike
E embel
Fantastike
Shume jete ke

Pa ty sdi te jetoj
Veten ta kontrolloj
Pa ty sdi te hec
Pa ty mbas do te ngec

2x
Mua me shtrengon
Ne shpirt me ledhaton
Zemren ma shpejton
Me drejton Me forcon

Ref.
Vallzoj un me ty(vallzoj)
Te dua si kta dy sy
Te kam dashuri(tedua)
Jet un skam pa ty(pa ty)
Emrin e ke muzike(muzike)
Me ty knaqem un per dite
Je nje dashuri(dashuri)
Jam e dashuruar n ty

ooooh muzikeee

Me ritem
Po kendoj
Ne tinguj
Veten zbuloj

Sa here e ndjej
Me jep knaqesi
E di qe ty te kam
Diku ne afersi

2x
Mua me shtrengon
Ne shpirt me ledhaton
Zemren ma shpejton
Me drejton Me forcon

Ref. 2x
Vallzoj un me ty(vallzoj)
Te dua si kta dy sy
Te kam dashuri(tedua)
Jet un skam pa ty(pa ty)
Emrin e ke muzike(muzike)
Me ty knaqem un per dite
Je nje dashuri(dashuri)
Jam e dashuruar n ty
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)