Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Afrim Muçiqi & Ramadan Krasniqi - Lumi Un Paskam Nafak

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
I

2x
qysh tkam gjet moj qike e nanes
si mka dashur zemra
2x
o lumi une paskam pas nafake
skam nevoje per tjera

refreni2x

hajt qile gojen fole ni fjale
pasunine kam me ta fal
hajt ishalla bahet kysmet
me te ba nuse sa ma shpejt

II

2x
qysh e luta perendine moj
e mke dal perpara
2x
o koka jeta si sherbet moj
kur tzika sevdaja

refreni2x

hajt qile gojen fole ni fjale
pasunine kam me ta fal
hajt ishalla bahet kysmet
me te ba nuse sa ma shpejt
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)