Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pandora - 100 Vjet Pa Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Qka pom vyn pranvera
dhe kjo pasuri
kur humba ma tshtrejten
hej hej hej

Shtrejten dashuri
n'Zemren tem , emrin tand
me zjarr e kam shkru
S'egziston asgje nbot
qe ka per me shu

Ref: 100 vjet pa ty hej hej hej
Sdo tkem gjum ne sy
edhe nese vdes i ri un
do te vdes per tyyyyy

Ref: 100 vjet pa ty hej hej hej
sdo tkem gjum ne sy
edhe nese vdes i re un
do te vdes per tyyy..

Me perkdhel vetmia
Ne netet pa gjum
dashuria yte hej hej hej
Me mori si lum

Ndoshta eshte 1 jet pak
ty me ta kushtu
Ndoshta ma mir eshte 2 her
per ty me jetu

Ref: 100 vjet pa ty hej hej hej
Sdo tkem gjum ne sy
edhe nese vdes i ri un
do te vdes per tyyyyy

Ref: 100 vjet pa ty hej hej hej
Sdo tkem gjum ne sy
edhe nese vdes i ri un
do te vdes per tyyyyy

Ref: 100 vjet pa ty hej hej hej
Sdo tkem gjum ne sy
edhe nese vdes i ri un
do te vdes per tyyyyy
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)