Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eliza Hoxha - Dua

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
premtimi u thye qdo gje perfundoj si ne fund te endrres u zhduk qdo iluzion ne zemren time dimer i gjate filloj e di qe ste kam por shpresa jeton

ref:
dua dua dua dua vetem ty te dua m'ndihmo qe jeta ime tkete kuptim
dua dua dua dua vetem ty te dua me trego a merr fund dhe ky pikellim

ne qdo hap me percjell kujtimi per ty ndersa lotet spushojn me lodh kjo vetmi nga do qe shkoj ne qdo vend te shoh ty dhe pres qe do te kthehesh ta thesh kte qmendi
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)