Më mbaj mend (për 1 muaj)

Manjola Nallbani - Shpirtin Ke Tek Mua

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ti fjale te bukura thua jo
Jo te gjitha ti besoj
S'te them dot jo
Sa, sa me zjarr puthjet e tua
Sa mundohem ti besoj
S'te them dot po

Me ke lenduar
por prape po vuaj

REF. 2x:
Mjera une sa me pelqen
Mjera une mendjen ma merr
Ti e di veç ty t'kam
Dua apo s'dua
Mjeri ti ne me genjen
Mjeri ti e din ç'te gjen
Ti gjitmone kthehesh tek une
Shpirtin ke tek mua

Me ke lenduar
por prape te dua

REF. 2x:
Mjera une sa me pelqen
Mjera une mendjen ma merr
Ti e di veç ty t'kam
Dua apo s'dua
Mjeri ti ne me genjen
Mjeri ti e din ç'te gjen
Ti gjitmone kthehesh tek une
Shpirtin ke tek mua

REF. 2x:
Mjera une sa me pelqen
Mjera une mendjen ma merr
Ti e di veç ty t'kam
Dua apo s'dua
Mjeri ti ne me genjen
Mjeri ti e din ç'te gjen
Ti gjitmone kthehesh tek une
Shpirtin ke tek mua
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)