Më mbaj mend (për 1 muaj)

403 - Me Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ne jeten time shumecka shijova
pikellimin, problemet dhe vetmine
kerkova gezimin - por se gezova
kerkova endrrnen - por se endrrova

kujtoj pranveren kur te pash
Jo - nuk dua te jem pa Ty

Se me Ty kuptova
se nje minute munde te peshoj
me teper se nje jetes

e kur pas vehtes asgje nuk sheh
vetem brenga dhe hidherim
hakmerrju te kaluares me harrese

Nga ajo dite qe u takuam,
Te gjitha brengat ti mi largove
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)