Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eliza Hoxha - Hajde Sonte

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ndjenej e quditshme me kaplon sa here ty une te takoj qfare po ndodhe nuk e kuptoj ndjehem e huaja emocionin smund ta fsheh mos me thuaj ti nuk e veren atmosferen a e ndjen a e ndjen ti me thuja hajde sonte beje veq nje hape hajde sonte beje veq nje hape sonte sonte beje veq nje hape nervozohem nuk kam kontrollo eshte dashuri apo iluzion qfare te beje si te vazhdoje trego mos luaj hutia mua me kaplon pse gjitha rruget veq te ti mbarojn nje gje nga ti une deshiroj deshiroje te me duash muaaa hajde sonte beje veq nje hape hajde sonte beje veqnje hape sonte sonte veq nje hape sonte veq nje hape ti beje veq nje hap
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)