Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elita 5 - Mos Me Merzit

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Mos më mërzit të lutem shko
dikë tjetër ti dashuro
edhe pa faj mos më akuzo
se ti mua nuk më do.

S'mundem me t'vërtetë
t'i kaloj këto netë
se ti kishe qenë
ëndërr vërtetë.

Do të ishte sa më mirë
zemra ime plot dëshirë
të të thotë lamtumirë
se shpirti në shkretëtirë.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)