Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besjan Gashi - Ndoshta

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Po pres qe ndoshta nje mengjes,
me ty do t'me çel
asgje nuk ka kuptim,ditet pa ty
jan mundim

Kendoj kengen me mall per ty
lotet me bejn shoqeriii,
zeri im ndoshta do t'mbrrij atje
ku je fshehur shpirto ti ku je?!

Ref;
Ndoshta me ndonje tjeter
ti je taku,
asnjeher zemra ime ty s'te
ka harru..

Ti i humbe fjalet qe mi
ke premtu,por dije prap
se un te pres deri sa
te vdes..

Me fal nese un kam gabu
por me shum te kam dashuruuu
ti ike me the do t'vij nji dit
nga ndarja jon u be nje vit,

S'do t'qaj se ti se meriton
shpirti per ty m'vajtoooon
veç shpresat me mbajn te gjall ne jet,
qe ti te kthehesh nje dit
e pres..

Ref;
Ndoshta me ndonje tjeter
ti je taku,
asnjeher zemra ime ty s'te
ka harru..

Ti i humbe fjalet qe mi
ke premtu,por dije prap
se un te pres deri sa
te vdes.. 2her
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)