Më mbaj mend (për 1 muaj)

D.U.D.A. - Intro (Loja Pam Pam)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
duda vjen ruh kur rep bjen se ka si granat per nje nat ta kall at barak karit qe po ma thu emrin tem dost mos kemi problem se qihet nan me qen se jom doble g per kan sni nes belagji un epres me kenaqesi o shqiptafrri mos ju han kari jeni mu vend parit jo si tjer qe rrejn endrojn vec dudes kurgjo su i bojn
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)