Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dritëro Shaqiri - Me Mashtroi Jeta

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës

tash e diii qka fsheh prej meje i di gjitha qka smi tregova diqka tjeter fshehej pas teje u shtire se shum me dashurove (diqka tjeter fshehej pas teje u shtire qe shum me dashurove) tjetri belin ta le mallku nuk jam un pran teje kishe pas nje mal deshirash jo vetem per mua kam menduar per nje tjeter e genjeva veten tek un jan sosur deshirat (kam menduar per nje tjeter e gjenjeva veten tek un jan sosur deshirat)

ref:
me mashtroi mua jeta me ty kur u takova me mashtruan aty sy sa shpejt u dashurova tjeter kishe sme tregove me le mua te verbohem sa shum ti dashurove

tash e diii qka fsheh prej meje i di gjitha qka smi tregova diqka tjeter fshehej pas teje u shtire se shum me dashurove (diqka tjeter fshehej pas teje u shtire qe shum me dashurove) tjetri belin ta le mallku nuk jam un pran teje kishe pas nje mal deshirash jo vetem per mua kam menduar per nje tjeter e genjeva veten tek un jan sosur deshirat (kam menduar per nje tjeter e gjenjeva veten tek un jan sosur deshirat)

ref:
me mashtroi mua jeta me ty kur u takova me mashtruan aty sy sa shpejt u dashurova tjeter kishe sme tregove me le mua te verbohem sa shum ti dashurove
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)