Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Llalloshi - Midis Ballit

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Midis ballit ma ke nje pikeee
Shtati yt moj si selvii
Vaj vajjjjj o qka i ke qit dashnorit nazeee
Nuri yt mojjj po banee drite
Vaj vajjjj o qka i ke qit dashnorit nazeeee
Nuri yt moj po bane dritee
Si ste errdh as pak gjyna dashnores me i qit siklet
Kam kujtu se kam me te pase, e sna lan ne me u dasht
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)