Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Lulija Bel Holla

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Lulije bel holla
bel holla o e o
o boll i kerkove
ato molla

Lulije bel holla
bel holla o e o
o boll i kerkove
ato molla

REF:
Mollat i kerkova
e sun gina o e o
20 vjet te nana
sun i mrrina o (2x)

II
Lulije e bardha
e bardha o e o
o boll i kerkove
ato dardha o

Lulije e bardha
e bardha o e o
o boll i kerkove
ato dardha o

REF:
Dardhat i kerkova
e sun dala o e o
20 vjet te baba
sun i bana o (2x)

Albumi: kenge dasmash
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)