Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nikollë Nikprelaj - Vallja E Shotes

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
2x
moj shami e kuqe moj shami e verdh dil moj ne dritare sa te shoh ni her.

vaj vaj vaj quno ti mos qaj se vjen lala sante lotet do ti laj.

vaj vaj vaj vaj vaj quno ti mos qaj se vjen lala sante lotet do ti laj

2x
hajde trandafile gongje ne saksi mos ja ba me hile moj qunit jabanxhi.

vaj vaj vaj quno ti mos qaj se vjen lala sante lotet do ti laj.

vaj vaj vaj vaj vaj quno ti mos qaj se vjen lala sante lotet do ti laj

2x
ofofofofof moj nano si tja baj moj nane me duan vajzat se jam jabanxhi

vaj vaj vaj quno ti mos qaj se vjen lala sante lotet do ti laj.

vaj vaj vaj vaj vaj quno ti mos qaj se vjen lala sante lotet do ti laj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)