Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Rovena Stefa - Disko Party

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ne diskotek jena tubu loja ka fillu
luhet vallja kenga knohet kjo nate nuk harrohet
qka po behet ne kete vend kush ma mir vallen pe kcen
kush po vjen me lujt me mu
kete nate sonte pesh me qu

Ref.2x ****

Disko disko party atmosfer e gjall
koka shkrue sonte vendin flak me kall

****

Mos rri vet ne tavolin shpejt ne valle hyn
mos ma prish kete disponim luj per hatrin tim
shka po behet ne kete vend
kush ma mir vallen pe kcen
kush po vjen me lujt me mu
kete nate sonte pesh me qu

Ref.2x ****

Disko disko party atmosfer e gjall
koka shkrue sonte vendin flak me kall

2x. ****

Luni luni mos pritoni hyni ne valle dhe valllzoni
saba drita mir ka dal sonte vallja s"ka me u nal.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)