Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - E Vetmuar Mbete

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
mos me thuaj se gabove
kur shkove
e vetmuar mbete
kurr ma mir nuk gjete
ti u trete (2x)

Refrain:

un po ta fali, un po ta fali
por zemra me kallet
sepse zemra mir e din
se ai gabim nuk falet

ti dikur ke qen e lumtur
e bukur
e ndrryshove jeten
e shkatrrove veten
per nje tjeter (2x)

Refrain:

un po ta fali, un po ta fali
por zemra me kallet
sepse zemra mir e din
se ai gabim nuk falet
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)