Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shyhrete Behluli - Jeta Me Art

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
kur me shihni se jam tuj kendu
e me gaz nfytyr qe kam mos mendoni ju o miqt e mi se qdo her e lumtur jam

kenga gazi lot qdo her, nuk e thon lumturin ato fshehin boten time vuajtjen aaaaa merzin

jam si ju e jam me ju e me brenga te pa fund shpeshher zemra esht tum qa e un e jam tu kendu

kenga, gazi lot qdo her nuk e thon lumturin ato fshehin boten time vuajtjen aaaaa merzin

sa e mir jeta me art,kete gjithkush do ta thot por ne jet me e mir esht jeta e remdomt

(2x) kenga gazi lot qdo her nuk e thon lumturin ato fshehin boten time,vuajtjen aaaaa merzin

vuajtjen aaaaa merzin
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)