Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tuna - Kuaj Të Egër

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nje vajze te re e shoh ne pasqyre
Une çdo mengjes
Valle a eshte jete ajo qe don
Rruge qe e ka zgjedh

Jete me plot imagjinate
Gjer ne pafundesi
Lirine askush nuk ja cenon
S'i behet vone jeton vet si don

Ref...
Vetem enderron
Gjerat me te bukura ne jete
T'i realizon si kuaj te eger don te jete
Te vrapoje diku drejt me shpejt s'e vret era

Ajo vajze me shume me ngjan
Me nje sy une vete jam
Krejt çka ajo po kerkon
Asnje une nuk e kam

S'dua aspak perkufizime
Do veç shkathtesi
Lirine askush nuk ja cenon
S'i behet vone jeton vet si don

Ref...
Vetem enderron
Gjerat me te bukura ne jete
T'i realizon si kuaj te eger don te jete
Te vrapoje diku drejt me shpejt s'e vret era

Si kuaj te eger
Jete te ngjajshme enderron
Lumturi te vertete
Pa brenga ne jete

Se sa dua te jem une
E te me pret si don

Ref...x2
Vetem enderron
Gjerat me te bukura ne jete
T'i realizon si kuaj te eger don te jete
Te vrapoje diku drejt me shpejt s'e vret era

Si kuaj te eger
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)