Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vajzat Nga Kosova - Po Lun Shota

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Po lun Shota po lun Shota
bani Mashalla
Po lun Shota po lun Shota
bani Mashalla

Kush mos boje Mashalla
hupe o Allah
Kush mos boje Mashalla
hupe o Allah

Hajde shoto Mashalla
Fluturo me Kra
Hajde shoto Mashalla
Fluturo me Kra

Luj moj Shoto Luj
diten ta Paguj
Luj moj Shoto Luj
diten ta Paguj.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)