Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Mziu - Aman Aman

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Me pa lyp un krejt nji jet
sikur ti kurr skisha gjet
se din kush se ku e ka fatin
ma ke hjek moj ti merakun

Të kam gjet hiç pat kërku
te ti fati mu mka drejtu
të takova moj mrekulli
kurr për jet sndahem nga ti

Të kam ty e më ke mu
fati ne na ka bashku
të kam ty moj mrekulli
kurr për jet sndahem nga ti

Aman aman o sa shyhret
spaska gja mat mir në jet
aman aman o sa shyhret
kur gjen fatin tan për jet
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)