Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muciqi - Dasma

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sa mir darsma ja ka nis qifti i ri u trashegoft perhajr qoft i zoti i shpis me gzim jeta ju shkoft

Let fillon vallja e kenga daire e tupana lum po bon baba e lum po bon dhe nana

ref: Po bashkohen zemrat te gjith po festojna shokun ton sonte o po e martojna
po bashkohen zemrat te gjith po festojna shokun ton sonte na po e martojna

Ska ma bukur e ska ma mir krejt shoqnia po vallzojn elkosin etc
eurolindit jau urojm

hajde bashk lujna knojna se kjo esht nat e jona tgjitha brengat sote na do ti harrojna

ref: Po bashkohen zemrat te gjith po festojna shokun ton sonte o po e martojna
po bashkohen zemrat te gjith po festojna shokun ton sonte na po e martojna
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)