Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blinera & Hekuran Krasniqi - Mos E Le Per Pak

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Hekurani

Mos e le per pak
bej edhe nje hap
trego qka te kan than

Blinera

e di qe ti gjithqka provon
shpesh me provokon
me pyet edhe kur nuk bon

Hekurani

te ndiej ne syt e tu e vrej
fjalen e pa thene
une do ta gjej

Blinera

e vrej kur kalon andej
qfar nga une kerkon
zemren tma pushton
Ref:
hajt pse se ben nje hap
une nuk e le per pak
afer teje do te jem
aaaaa
te verteten do ta them
ti prit edhe pak
afer teje do te jem
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)