Më mbaj mend (për 1 muaj)

Presioni - Freestyle

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Yeah..Yo Presion Freestyle babes..aha a a je gati? Yeahh

Pom dhem gerba pom edhe edhe guni veq sa jom qu prej gjumi jom aj si majmuni ama ti mu babes tash do raki e un ja qi nanen e boj vini gerdi fristalloj un shtetin e goksoj alfabetin un ha numratoren abetare si desertin i keq jam n'mikrofon fjala jem ofendon jam i prekshem si se ngon stacionin mun e ndron tash nisi un me hi me pre e me gri si ktyneher me sharki gjyshi jem kur ka pri edhe ai u kan gangster autor edhe master kunder ligjit si shmeker tu fristajllu neper ter per neve ligj ska ligjin ton e kena pa ai lidh emrin e ka kanuni TBA,Bloody Alboz n'perkthin dot thot ska n'dryshim gjak pirs ne fillim t'pergjakshum n'perfundim
shqipet shqipet ne New York tu bo emen lypet lypet per me nxan naj femen se pa femna jeta del monoton e fabrika e kondomave meniher bankllodon
shqipet shqipet ne New York tu bo emen lypet lypet per me nxan naj femen se pa femna jeta del monoton e fabrika e kondomave meniher bankllodon

Yeah..motherfuckers drama vazhdon Presioni aiiii the enter price recordings THE BLOODY ALBOZ krejt famija sbashku peace
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)