Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lori - E Si Ta Them

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
o jet te therras por nuk pergjigjesh dot
dashurin qe kam kurr mos ma largo
o jet te therras por nuk pergjigjesh dot
dashurin qe kam kurr mos ma largo

ref: e si ta them sa shum te dua
si driten e syve t'mi
jo ne bote me ska per mua
lule t'bukur por si ti
e si ta them sa shum te dua
si driten e syve t'mi
jo ne bote me ska per mua
lule t'bukur por si ti

mos me le nvetmi gjithmon te kujtoj
e imja dashuri smundem te t'harroj
mos me le nvetmi gjithmon te kujtoj
e imja dashuri smundem te t'harroj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)