Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adriana Selmani - Ik

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nuk me thua se me don
Ani demek ti mua me injoron
Mendje madh je bere tani
Avanturat I don ti
Do te bish shume shpejt nga nalt
Nuk te shkon lazdria gjate

Te kam then gjithmon Se vetem ty te dua
Edhe pse m'ke then Je tepert ti per mua
Te kerkoj e prap ti nuk me pergjigjesh
Kesaj rradhe shpirt ti do te digjesh

Ref: 2x
Ik se une te kapa po me zuri vapa
Ti shpetim nuk ke jo zemer prej meje
Prap me injoron thua se sme don
Por une e di mire se ti kur aktron

Kaloj koh e gjat e cdo dit e nat
Prap ty te kerkoj inat vetes po I bej
Shoqet mu me thon ti me tjera shkon
Por un e di mir qe ti mua me don

Te kam then gjithmon Se vetem ty te dua
Edhe pse me ke then Je teper ti per mua
Te kerkoj e prap ti nuk me pergjigjesh
Kesaj rradhe shpirt ti do te digjesh

Ref :2x
Ik se une te kapa po me zuri vapa
Ti shpetim nuk ke jo zemer prej meje
Prap me injoron thua se sme don
Por une e di mire se ti kur aktron
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)