Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aida Cara - E Imja Dashuri

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
E vetmuar jam,në këtë natë
Vetëm lotët më bëjnë shoqëri
Fati deshi dhe na ndan
O e imja dashuri

REF:

I kujtoj,ditët tona bashkë
Se sa shum jemi dasht
Përse jeta,po luan me ne
Unë të du,ti atje

I kujtoj,ditët tona bashkë
Se sa shum jemi dasht
Përse jeta,po luan me ne
Unë të du,ti atje

Ska takime,as biseda
Ska më thirrje ntelefon
Zëri yt,që më qetësonte
Në jetën time po më mungon

Ti që mfale dashuri
Me kë vallë je tani
Ti që mdhurove.frym e jetë
Përse vallë më le vetë

Ti që mfale dashuri
Me kë vallë je tani
Ti që mdhurove,frym e jetë
Përse vallë më le vetë
Përse vallë më le vetë
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)