Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Spahiu - Zemer Zemer

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
gjithcka ndodhi per nje moment
simpatia lindi vet, kur i hodha syt met pa mendja seq me la.

gjithqka ndodhi per nje moment
simpatia lindi vet, kur i hodha syt met pa mendja seq me la.

zemer zemer se kam kujtu se nje shikim gjithqka ka me ndrishu
zemer zemer nuk po kuptoj cesht e verteta apo a veq endrroj 2x

Gjithqka ndodhi hiq pa prit edhe emrin sta kam dit, por dashnia thon nuk pyt, te gjen pa pregatit

Gjithqka ndodhi hiq pa prit edhe emrin sta kam dit, por dashnia thon nuk pyt, te gjen pa pregatit

zemer zemer se kam kujtu se nje shikim gjithqka ka me ndrishu
zemer zemer nuk po kuptoj cesht e verteta apo a veq endrroj 2x

zemer zemer se kam kujtu se nje shikim gjithqka ka me ndrishu
zemer zemer nuk po kuptoj cesht e verteta apo a veq endrroj 2x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)