Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Drenovci - Injorant

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Injorant ti jee qka paske menduu.
Ti je injorant,injorant ti jee me vjen keqq per
tyy.

Ti je injorant qka paske menduu zi e terr pas
shpine fleet per mu,injorant ti jee me vjen keq per tyy sot e 100 vjet pagun me kthy
jo nuk ka problem ti loqka jeem ti e di mir qka
bej per tyy dhe pse dhemb jo nuk ka problem vazhdo tii injorant tash tkam simpatii.

Ti je injorant qka paske menduu zi e terr pas
shpine fleet per mu,injorant ti jee me vjen keq per tyy sot e 100 vjet pagun me kthy
jo nuk ka problem ti loqka jeem ti e di mir qka
bej per tyy dhe pse dhemb jo nuk ka problem vazhdo tii injorant tash tkam simpatii.

narnanan narnana narnana narnanan.

Ti je injorant.

Jo nuk ka problem ti loqka jeem ti e di mir qka
bej per tyy dhe pse dhemb jo nuk ka problem vazhdo tii injorant tash tkam simpatii.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)