Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - Sa Shume Kenge Per Dashuri

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
S'mund t'jetoj pa ty dashni
Une pa ty nuk kam qetesi
Pike ne zemer me ke mbete
Sa t'kam dashte veç une e di
Pike ne zemer me ke mbete
Sa t'kam dashte veç une e di

Refreni: (2x)
Sa shume kenge per dashuri
Sa shume zemra cope jan thy
Sa shume lote jane derdhe o shpirte
Nuk shkon jeta veç tuj prite

Dhe nje nate pa ty e prese
Pak nga pak per ty po vdese
Shum t'kam dashte, zemra po dhemb
Pse nuk kthehesh shpirti jem
Shum t'kam dashte, zemra po dhemb
Pse nuk kthehesh shpirti jem

Refreni: (2x)
Sa shume kenge per dashuri
Sa shume zemra cope jan thy
Sa shume lote jane derdhe o shpirte
Nuk shkon jeta veç tuj prite
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)