Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bloody Alboz - Sa Fmija Ska Ushqim

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
A e din sa vujte i ka ajo shipni sa rrall sa strese/
qenkan mushur zi sa vrasje sa krime mushen me trishtime/
Politikan shiptar bohen me 7 krime shiptari la at tok/
per ni gjendje mat mir edhe une jam me 7 plag/
e di se eshte vshtir disa kan para me thes dikush per/
buk po vdes si u bo don ky mes krimi jon po vdes/
sa djem tri shkun se nannat vajtun/
sa fmi pa prind e ne rrug perfundun/
zemer mu em vet ishau milet/
nimojm njoni tjetrin se kshtu mos vet/
per ni jet ne tok vllau vrau vllaun/
jeten e shiptanin shipni vin e kan/
tana kto gjana shipe a e din une jetoJ je ne mergim po kom qef shum miR/

REEF" a e din sa fmia ska ushim sa vujte ka ne vendim tim/
sa trima vrahen kot hakmarren s"shuen dot a e din se burrat s"thojshin Trim/
se vllau vllau dogjen ne krim se djem shuhen kot sa nana derdhin lot/

viq gjysen e kom shkru se skom mujte me shkru :s
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)