Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Drenusha

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nuk lejoj t'me ik rinia
dot m'buloj me puthje t'mia
veq per ty un dot jetoj
zemren shpirtin ta pushtoj
(2x)

ref...
moj Drenush moj e pa bes
me shiko ma jep ni shpres.

Per ty digjem si qiri
po harroj qe jam i ri
s'du qe qaj s'du te vajtoj
je me mu kurr s'dot harroj
(2x)

ref...
Flak e kalle shpirtin tim
mos me le o gjani im...

ref...
Oj Drenush moj e pa bes
me shiko ma jep ni shpres.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)