Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Sa E Bukur Ka Dale Nusja

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
sa bukur na ka dal nusja
marshallah marshallah
sa bukur na ka dal nusja
marshallah marshallah

paska shtatin si selvie
marshallah marshallah
paska shtatin si selvie
marshallah marshallah

ma ka gojen si kuti e
marshallah marshallah
ma ka gojen si kuti e
marshallah marshallah

edhe dhembet si ingjie
marshallah marshallah
edhe dhembet si ingjie
marshallah marshallah

po e lut baba bijen rri edhe si vjet ooo rri edhe si vjet
jo bre bab tybe oo i musha 20 vjet oo i musha 20 vjet

po e lut vllau motren rri edhe si vjet oo rri edhe si vjet
jo bre vlla tybe une oo i musha 20 vjet oo i musha 20 vjet
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)