Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Loj Loj Lulja Ime

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Doli qika ne oborre
loj loj lulja ime
lulja ime loj loj

te lutem nane ma ban hallle
loj loj lulja ime
lulja ime loj loj

se une neser nuse shkoje
loj loj lulja ime
lulja ime loj loj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)