Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buqja, Gazi & Linda - Alo Alo

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
alo alo alooooo fol me muaaa
alooooooo vetem 5 minuta. x2

pse nuk me shikonn pse nuk me degjon pse po ik prej meje mos ke gjet naj tjeter ta kam than ty zemren e ti mua qka borq me ke ti mua dashurin e par

jabangji moj mu ke baaaa ne telefon spo folll ni fjallll te kam dasht si syt e mi do te qorrohem un pa tyy x2

alo alo alo fol me mua alo alo vetem 5 minuta.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)